ZAKOŃCZENIE SEZONU 2017 W ARWP I DZIEŃ LOTNIARZA

W ostatni (pełny) weekend września, tj. 23-24.09., tradycyjnie już spotkamy się w aeroklubie by podsumować i świętować kończący się sezon lotniczy 2017.

Mamy nadzieję, że podobnie jak w ubiegłych latach, udział w imprezie weźmie szeroka, wielopokoleniowa reprezentacja wszelkich sportów lotniczych uprawianych w ARwP (i nie tylko). Jak zwykle – dobra atmosfera gwarantowana … i jedynie szkoda, że sala w ARwP (nadal 😉 ) nie jest rozciągliwa…

Prosimy o wszelkie dodatkowe pomysły i propozycje. Każda organizacyjnie pomocna głowa i para rąk mile widziana! 

Dla Uczestników przygotowany będzie catering – kolacja.
Ze względu na konieczność wcześniejszego zamówienia konkretnej liczby zestawów biesiadnych prosimy o zgłaszanie uczestnictwa do wtorku 19. września, do końca dnia.
Koszt wyżywienia w ramach biesiady – 55 zł od osoby (z czego ARwP pokryje 20 zł). Dzieci do lat 10 – gratis. Prosimy o rozważne rezerwacje, ponieważ po złożeniu zamówienia na catering nie będzie już możliwości zwrotu kosztów!!!

Chętnych do uczestnictwa w imprezie prosimy o zgłaszanie się do Bartka Stelmacha lub Michała Olszewskiego (zarzad@arwp.pl lub telefonicznie).

P.S. Wszystkie miejsca noclegowe w aeroklubie zostały już zarezerwowane, być może są jeszcze wolne miejsca  w pobliskim hotelu.