360 Video – Lot Motolotnią w Pińczowie

Mamy dla Was nie lada gratkę!

Poniżej znajdziecie link do specjalnie nagranego filmiku w technice 360° Video – podczas odtwarzania możesz dowolnie rozglądać się w każdym kierunku! Ekstra, no nie? 😀

Instrukcja:
1. Tablet i Telefon: Przesuwaj palcem po ekranie aby się rozglądać lub obracaj/przechylaj całym urządzeniem. Otwierając link do wideo 360° na telefonie i tablecie należy odtwarzać film bezpośrednio przez oficjalną aplikacje YouTube dla iOS/Androida, inaczej nie będziemy mogli obracać sferą.
2. Komputer: Kliknij na wideo a następnie przytrzymując lewy przycisk myszy ruszaj nią, aby się rozglądać. Możesz też użyć klawiszy W-A-S-D lub strzałek.
3. Jeśli obraz nie jest wyraźny to wystarczy kliknąć na koło zębate/trzy kropki znajdujące się w prawym rogu wideo a następnie wybrać 1080s lub 2160p. Płynne odtwarzanie wideo w wysokiej jakości wymaga ogólnie mówiąc wydajnego komputera i szybkiego internetu.
4. Najlepiej jest oglądać takie filmy w specjalnych goglach VR. Oby odtworzyć taki film w goglach VR należy uruchomić aplikacje YouTube, następnie kliknąć ikonę okularów w prawym dolnym rogu ekranu a na koniec wsadzić telefon do gogli i założyć całość na głowę.

[Film and more information] http://www.michaljaroszczyk.com